Automatika Scubapro MK2 EVO/ R195 | Kvalitní potápěčská výstroj za dobré ceny – Dobré potápění

 
Registrace
 
 
 
Potápění a dovolená na Bali (ostrov Bali) Škola potápění a potápěčské kurzy – potápění Relax Dive Svatby na Bali

Na úvod » Dýchací regulátory » automatiky » Automatika Scubapro MK2 EVO/ R195

Automatika Scubapro MK2 EVO/ R195

Číslo výrobku:
12.118.000 INT, 12.118.300 DIN
Výrobce:
Naše cena s DPH:
8.034 Kč (s DPH)
Naše cena bez DPH:
6.639,30 Kč
system:
ks
 

Popis výrobku

MK2 EVO/R195
Nově upravený první stupeň s klasickým pístem. Mimořádně
vysoká citlivost, stabilní průtok vzduchu, špičková odolnost vůči
zamrzání - ideální volba do ledové vody.

Evo - jako jediná a první automatika splňuje a dalece převyšuje normu EN250 - vyhláška týkající se nádechových odporů a funkčnosti ve velmi studené vodě u regulátorů tlaku pro potápěče.

MK25 EVO PRVNÍ STUPEŇ

PÍST

  Nové tělo, nová pružina, modře zvýrazněné ochranné prvky proti nízké teplotě vody!

 Obecná výhoda pístu 1. stupně spočívá v jeho spolehlivosti, odolnosti a v téměř žádných požadavcích na údržbu, protože má jednoduchý a efektivní pracovní mechanismus s méně pohyblivými částmi. Ještě důležitější je skutečnost, že žádná jiná konstrukce nemůže dosáhnout tak vysoké dodávky vzduchu, jako tento první stupeň s pístem umožňující vyvážené proudění vzduchu.

  • Píst s vyváženým průtokem vzduchu - První stupně s těmito písty jsou schopny dodat do druhého stupně výrazně více dýchací směsi, než je tomu u jiných typů prvních stupňů. Jejich celková výkonnost přitom není absolutně ovlivněna měnícím se tlakem lahve či hloubkou ponoru. Píst s vyváženým průtokem vzduchu umožňuje používat lehčí a citlivější komponenty - výsledkem je mimořádně komfortní dýchání, plynulá dodávka dýchací směsi a vysoký průtok vzduchu i při nízkém tlaku v lahvi. Tento píst je volbou číslo jedna pro náročné sportovní potápěče a profesionály.
  • Dva protilehlé vysokotlaké výstupy - uspořádání vysokotlaké a nízkotlaké hadice je rozhodující pro komfortní potápění. Dva protilehlé vysokotlaké výstupy umožňují individuální umístění prvního stupně (směrem nahoru nebo dolů). To umožňuje umístění přístrojů buď na pravou, nebo levou stranu a poskytuje tak více svobody v oblasti hlavy a krku.
  • Více nízkotlakých výstupů - pro maximální pohodlí a volnost v uspořádání hadic poskytuje možnost otáčení hlavice s 5 výstupy MK25 až o 360°. Vysokotlaké výstupy poskytují o15% více vzduchu než běžné výstupy.
  • DIN / INT konfigurace prvního stupně - Pro zajištění celosvětové kompatibility jsou všechny SCUBAPRO regulátory jsou k dispozici v 232 barové INT verzi, stejně jako 300 barové DIN verzi.
  • Možnost externí regulace středotlaku - To umožňuje autorizované servisní techniky SCUBAPRO provést rychle jemné doladění nebo úpravy prvního stupně po údržbě bez demontáže.
  • Pochromovaná mosazné tělo - strojně zpracovaný materiál pro vynikající odolnost vůči korozi a dlouhodobou robustnost.

2. stupeň R195 octopus

  • Klasický ventil otevíraný ve směru proudění vzduchu zaručuje spolehlivý výkonHadice o délce 1 metr pro pohodlné používání, se žlutě zbarveným chráničem. Možnost připojení pro leváky i praváky zvyšuje flexibilitu

  • Kompaktní velikost a lehké materiály pro pohodlné nošení a snížený hydrodynamický odpor při potápění
  • Anatomický náustek, který dokonale sedne
  • K dostání také jako záložní zdroj pro nitrox


K dispozici verze DIN & INT

 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
CAPTCHA
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz